Elektryk przemysłowy

Oferta Elektryk przemysłowy
Lokalizacja 95445 Bayreuth, Niemcy

Dodane dnia: 21.07.2017

Prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko elektryk przemysłowy, praca na terenie Niemiec!

Oferujemy

·Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym

·Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2150 Euro netto/etat plus ewentualne nadgodziny

·Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne

·Zatrudnienie na pełny etat

·Opłacane składki ubezpieczeniowe iemerytalne

·Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom ztytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

·Wsparcie na każdym etapie rekrutacji oraz pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Wymagania

·Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne elektryczne

·Aktualne uprawnienia SEP

·Czytanie (rozumienie) schematów elektrycznych isymboli oraz znajomość rysunku technicznego. Warunek konieczny

·Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

· Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny - znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej)

·Własny samochód - mile widziany!

Obowiązki

·Montaż i serwisowanie przemysłowych szaf rozdzielczych i sterowniczych

·Praca w warsztacie przy produkcji maszyn specjalnych sterowanych komputerowo

·Montaż okablowania w szafach rozdzielczych i sterowniczych

·Usuwanie bieżących usterek oraz wykonywanie pomiarów

·Sprawdzanie i rozwiązywanie problemów z instalacjami elektrycznymi i sterownikami

·Inne typowe obowiązki na tym stanowisku

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu