Spawacz 141

Oferta Spawacz 141
Lokalizacja 09125 Chemnitz, Niemcy

Dodane dnia: 24.07.2017

Prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko spawacz, praca na terenie Niemiec!

Oferujemy

·Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym

·Zakwaterowanie zawsze organizowane przez pracodawcę, odpłatne

·Wynagrodzenie ok. 2000 Euro netto miesięcznie (etat) składające się ze stawki godzinowej oraz diety dziennej i tygodniowej (naliczane netto)

·Nadgodziny płatne dodatkowo -brak konta czasu pracy, wynagrodzenie za nadgodziny wypłacane będzie razem z pensją miesięczną

·Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

·Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

·Wsparcie na każdym etapie rekrutacji oraz pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

·Nieodpłatne przygotowanie profilu zawodowego kandydata w języku niemieckim!

·KAŻDA OSOBA, KTÓRA PODEJMIE PRACĘ ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI OTRZYMA MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNYCH KONSULTACJI ZE STRONY KANCELARII PRAWNEJ W NIEMCZECH

Wymagania

·Doświadczenie w metodą 141 min. 4 lata

·Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (mile widziana),

·Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz znaków spawalniczych

·Prawo jazdy i własny samochód – warunek obligatoryjny

Obowiązki

·Spawanie małych i dużych elementów stalowych w produkcji pojazdów ciężarowych

·Umiejętność spawania detali

·Inne - charakterystyczne dla stanowiska

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu