Mechanik maszyn rolniczych

Oferta Mechanik maszyn rolniczych
Lokalizacja Bawaria, różne miejscowości

Dodane dnia: 24.07.2017

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Miesięczne wynagrodzenie min. 2.100 euro netto/etat składające się ze stawki godzinowej oraz nieopodatkowanej diety dziennej
  • Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę- pokoje jednoosobowe
  • Bon na paliwo po przepracowanym pierwszym miesiącu!
  • Zagwarantowane narzędzia do pracy
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Nieodpłatne przygotowanie profesjonalnego profilu zawodowego w języku niemieckim
  • KAŻDA OSOBA, KTÓRA PODEJMIE PRACĘ ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI OTRZYMA MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNYCH KONSULTACJI ZE STRONY KANCELARII PRAWNEJ W NIEMCZECH

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Dobra znajomość j. niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziane

Obowiązki

  • Konserwacja i naprawa maszyn rolniczych, głównie kosiarek do trawy, pojazdów/maszyn komunalnych oraz melexów golfowych
  • Utrzymanie urządzeń w należytym stanie
  • Diagnoza usterek, prace serwisowe
  • Inne - charakterystyczne dla stanowiska

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu