STOLARZ – STOLARKA METALOWA I PCV - PRODUKCJA I BUDOWA OKIEN (ALUMINIUM)

Oferta STOLARZ – STOLARKA METALOWA I PCV - PRODUKCJA I BUDOWA OKIEN (ALUMINIUM)
Lokalizacja 08056 Zwickau

Dodane dnia: 05.09.2017

Uwaga! Organizujemy cykliczne, osobiste spotkania z pracodawcą we Wrocławiu z możliwością podpisania umowy o pracę na miejscu

Oferujemy:

  • Pracę w niemieckiej firmie ze szwajcarskim kapitałem
  • Niemiecką umowę o pracę u bezpośredniego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
  • Jednorazowa premia – 600 Euro wypłacona po przepracowanych sześciu miesiącach
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Zapewnione narzędzia pracy
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – DARMOWE!
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:

  •  Praca w dużej firmie produkcyjnej, przy produkcji okien aluminiowych
  •  Obsługa maszyn produkcyjnych
  •  Obróbka materiałowa aluminium, guma
  •  Prace manualne np. zakładanie uszczelek
  •  Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne jako ślusarz lub pokrewne
  • Doświadczenie przy obróbce materiałowej (metal, aluminium)
  • Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych – warunek obligatoryjny
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym jest warunkiem wymagalnym!
  • Znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

· Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Jeżeli interesuje Cię powyższa oferta, prześlij nam dokumenty aplikacyjne na podany w ogłoszeniu adres e-mail. W przypadku rekrutacji zagranicznych, po otrzymaniu dokumentów nasze biuro przygotuje nieodpłatnie profesjonalny profil zawodowy kandydata w języku obcym, który może zostać udostępniony kandydatowi na własność, jeżeli podejmie za naszym pośrednictwem pracę. Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje kandydatów spełniających wymienione w ofercie wymagania. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu. Mogą Państwo również zasięgnąć bliższych informacji dzwoniąc pod numery telefonu naszego biura.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław

Nr tel. (0048) 71 343 80 73
koncepcja@koncepcja.eu